MAG AME SAK

 

HABERLEŞME

                                                                           

Makaleler

İSTANBUL AME EĞİTİMLERİ BAŞLADI

İstanbul AME Eğitimleri Başladıİstanbul ve Türkiye'de oluşabilecek Afet ve Acil Durumlar karşısında ilk müdahale kapasitesini artırmak ve düşen herkese el uzatabilmek,can kurtarmak için eğitim alarak İstanbul Acil Müdahale Ekibi içinde yer almak isteyen gönüllülerin eğitimleri başladı.

TMMOB Makina Mühendisleri Odası İstanbul şubesi eğitim salonunda gerçekleşen 1. kur Arama kurtarma eğitimleri Temel Afet Bilinci, Kurtarmanın aşamaları,Ekipman kullanımı,Yangın,ilkyardım,Enkaz bilgisi,Tahkimat ve kurtarma becerileri olarak gerçekleşiyor.

Doktor, Hemşire ,Öğretmen ve çeşitli mesleklerden olan gönüllü grubu teorik eğitimlerin yanı sıra uygulamalı saha eğitimleri de alarak AME ekibi içinde yer alarak Operasyonel olarak Arama Kurtarma çalışmalarına katılabilecekler.

İstanbul AME ekibine katılmak isteyen gönüllüler AME SAR yada AME MEDİKAL formlarını doldurarak müracaat edebilirler.

Destekçilerimiz

avcilar-belediyesi.pngbakirkoy_belediyesi.gifbeylikduzu-belediyesi-logo.pngcaydegirmeni-logo.pngcerkozkoy-belediyesi.pnggungoren-belediyesi.pngnevada-telsiz.jpgsilivri_belediyesi.gifsuleymanpasa-logo.pngtekirdag-belediye-logo.pngzeytinburnu-belediyesi.gif

Sayaç

Bugün62
Dün76
Bu Hafta395
Bu Ay1358
Toplam123734

Currently are 64 guests and no members online


Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kanka

KANKA

Kan, Acil Değil

 

Sürekli İhtiyaçtır

 

Sizde Kanka Olun

 

Kan Anonslarını

 

SMS ile Alın

 

SMS ile Verin

 

444 0 491 kankam.org.tr

 

Güngören Belediyesi     Kızılay