MAG AME SAK

 

HABERLEŞME

                                                                           

BOLU AME/SAR TEMSİLCİLİĞİMİZ AÇILDI

    

    Bolu AFAD ve Bolu TRAC Şubesi işbirliği ile Afet Gönüllülüğü-Afete Hazır Bolu çerçevesi ile BOLU MAG AME/SAR Ekibi oluşturularak 8-12 Kasım 2018 tarihlerinde 30 kişilik Gönüllü ekibe MAG AME eğitimleri gerçekleştirildi.

 

Eğitimler Sonrası Mahalle Muhtarları ve Bolu Belediyesi ile toplantılar yapıldı ve Bolu mahallelerinde MAG gönüllü kayıtları yapılmaya başlandı.Yakın bir zaman da Mahallelerde toplanan gönüllülerin eğitimlerine başlanacak.
   Bolu Belediyesi ile yapılan görüşmeler neticesinde Bolu Belediyesi ile işbirliği Protokolü imza altına alınarak Bolu genelinde AFAD,Bolu Belediyesi ile birlikte Gönüllü yapılanması ortak hareket edilmesinin adımı atılmış oldu.

Bolu AFAD önderliğinde ve ev sahipliğinde gerçekleşen Bolu Mahalle Afet Gönüllüleri öncü ekibinin eğitimlerini gerçekleştiren Bolu Afad Müdürümüz Cenk Yıldız'a, Eğitimlerin gerçekleşmesi ve gönüllülerin bulunması sürecini organize eden Bolu Trac şb başkanı Efe Özçağlar'a ve Afad personeli Adnan Esen'e Bolu MAG ekibine katılarak zorlu eğitim sürecini tamamlayan tüm ekip arkadaşlarımıza, Protokolün gerçekleşmesini sağlayan Bolu Belediye başkanımıza Teşekkür ederiz.

Destekçilerimiz

avcilar-belediyesi.pngbakirkoy_belediyesi.gifbeylikduzu-belediyesi-logo.pngcaydegirmeni-logo.pngcerkozkoy-belediyesi.pnggungoren-belediyesi.pngnevada-telsiz.jpgsilivri_belediyesi.gifsuleymanpasa-logo.pngtekirdag-belediye-logo.pngzeytinburnu-belediyesi.gif

Sayaç

Bugün114
Dün60
Bu Hafta665
Bu Ay1520
Toplam128711

Currently are 4 guests and no members online


Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kanka

KANKA

Kan, Acil Değil

 

Sürekli İhtiyaçtır

 

Sizde Kanka Olun

 

Kan Anonslarını

 

SMS ile Alın

 

SMS ile Verin

 

444 0 491 kankam.org.tr

 

Güngören Belediyesi     Kızılay