MAG AME SAK

 

HABERLEŞME

                                                                           

DATÇA AME/SAR EĞİTİMLERİ TAMAMLANDI

2017 Kasım ayı itibariyle Datça Belediyesi ve Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyeti (TRAC) işbirliği ile gerçekleştirilen Afet Gönüllü Sistemi (TAGSİS) Projesi olan DATÇA AME/SAR Eğitimleri 3. Kur Eğitimi ile sona erdi. 


38 Gönüllü AME/SAR Adayının katıldığı Tahkimat ve Enkaz Eğitimi 7-8-9-10 Şubat tarihlerinde Datça Belediyesi ve Enkaz oluşturulan sahada gerçekleşti
Başarı ile gerçekleşen 150 saatlik Eğitim sonunda AME/SAR Kimliklerini alan Datça Ekibi 3 Tim olarak Datça ve çevresinde Afet ve Acil Durumlar karşısında Datça Belediyesi ile birlikte Muğla AFAD ile yapılan protokol çerçevesinde  yerel kapasite olarak faaliyet gösterecek.


TRAC işbirliği il Afet Haberleşmesi Afet öncesi hazırlık Afet anı ve sonrası ilk müdahale kapasitesi ile Datça Afetlere Daha Hazır.

Destekçilerimiz

avcilar-belediyesi.pngbakirkoy_belediyesi.gifbeylikduzu-belediyesi-logo.pngcaydegirmeni-logo.pngcerkozkoy-belediyesi.pnggungoren-belediyesi.pngnevada-telsiz.jpgsilivri_belediyesi.gifsuleymanpasa-logo.pngtekirdag-belediye-logo.pngzeytinburnu-belediyesi.gif

Sayaç

Bugün119
Dün60
Bu Hafta670
Bu Ay1525
Toplam128716

Currently are 2 guests and no members online


Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kanka

KANKA

Kan, Acil Değil

 

Sürekli İhtiyaçtır

 

Sizde Kanka Olun

 

Kan Anonslarını

 

SMS ile Alın

 

SMS ile Verin

 

444 0 491 kankam.org.tr

 

Güngören Belediyesi     Kızılay